Haapsalu Linna Staadionil on kaks kunstmurukattega tenniseväljakut. Väljakud on avatud suvehooajal. Olenevalt ilmaoludest on väljakud üldjuhul avatud mai keskpaigast kuni septembri lõpuni. Infot selle kohta, kas väljakud on avatud, saab Spordikeskuse administraatorilt.

Mängijatel on võimalik kasutada Haapsalu Spordikeskuse riietus ning dushiruume, kuhu suunab spordikeskuse administraator. Liastasu eest on võimalik kasutada Spordikeskuse Saunakompleksi.

Tenniseväljakud on avatud iga päev kell 8 - 21.
 

Broneerimine

Tenniseväljakuid saab broneerida Haapsalu Spordikeskuse telefonil +372 472 5060 või e-posti aadressil spordikeskus@hsb.ee. Väljakuid broneerides täpsustage, et soovite just Haapsalu Staadioni tenniseväljakuid, sest samal kontaktil broneeritakse ka Krahviaia Tennisekeskuse ning Haapsalu Spordikeskuse väljakuid.

Väljakute saadavust saab näha broneeringusüsteemi lingilt https://www.hsb.ee/et/tennise-broneerimine. Vali ülevalt menüüst õige kompleks (Spordikeskus, Staadion või Krahviaed). Nädalavaates ei ole näha eraldi väljakuid. Vajuta endale sobivale nädalapäevale, siis ilmub nähtavale detailne väljakute vaade.

Hinnakiri

 • Tenniseväljaku 1 tunni rendihind on 12
 • Soodushind HSB tennise kliendikaardiga 10 tund
 • HSB tennisesõbra kaart - 50 eur aasta

Spordikeskuse kasssas saab tasuda väljakute eest nii sularahas kui ka maksekaardiga. Mängimise eest tasutakse enne mängima minekut. Peale mängu eest tasumist antakse kliendile tenniseväljakute võti ning suunatakse riietusruumidesse. HSB kassades on võimalik teha kliendi kontole ettemaks, mida on hiljem mugav kasutada kõikide HSB tenniseväljakute rendi või muude teenuste ja toodete eest tasumiseks.  

 • Minimaalne väljaku rent on 1 tundi. 
 • Rendi arvestus käib poole tunni kaupa (1 tund, 1,5 tundi, 2 tundi jne).
   

HSB tennisesõbra kaart

See on aktiivsele tennisemängijale suunatud kliendikaart mis annab mitmeid eelistusi nind soodustusi. Loe kaardi kohta lähemalt HSB tennisesõbra kaardi lehelt.
 

Soodne Veekeskuse pilet tennisemängijale

Tenniseväljakute kasutajatel on võimalik peale tennise mängimist osta soodushinnaga Haapsalu Veekeskuse lisateenuse pilet, hinnaga 3 eur. Soodushinnaga veekeskuse piletit küsi enne mängima minemist asministraatorilt.
NB! lisateenuse sooduspiletit saab osta ainult spordikeskuse kassast, mitte veekeskusest. 

 

Haapsalu Spordikeskuse saunakompleks

Spordikeskuse klientidel on võimalik tennist mängides, lisatasu eest, kasutada Spordikeskuse saunakompleksi. Eraldi on naiste ja meeste saun. Sauna kasutamise soovist, tuleb kompleksi saabudes, teada anda administraatorile, kes annab kliendile saunaruumi ning kapi võtme. Külastaja saab enne mängima minemist riietuda saunakompleksis ning samas sisse lülitada sauna kerise, mis peale tunniajalist tennisemängimist on paraja temperatuuri saavutanud.

Saunas asub külmik karastusjookidega. Peale sauna kasutamist tuleb jookide eest tasuda Spordikeskuse administraatorile.

Saunakompleksi kasutamine pole privaatne. Samal ajal võivad saunas olla ka teised Spordikeskuse kliendid.

Saunakompleksi 1 külastuskord maksab tenniseväljaku kliendile 4€ inimene. Kliendile, kes ei kasuta samal ajal HSB teenuseid 5€. Soodushind HSB tennisesõbra kaardiga 3€ inimene.

Privaatseks kasutamiseks on võimaik saunakompleksi eraldi rentida. Suurema (meeste sauna) 1 tunni rendihind on 20 eur. Väiksema (naiste sauna) 1 tunni rendihind on 12 eur. Sauna privaatseks rentimiskes broneeri see aegsasti Spordikeskuse administraatori kontaktidel.

Täpsem info Haapsalu Spordikeskuse Saunakeskuse lehelt

 

Endast ja teistest lugupidav tennisemängija käitub väljakutel vastavalt headele tavadele

 • Tule väljakule sportlikus riietuses ning tennisemänguks sobivates jalanõudes.
 • Ära mine väljakule oma mänguajast varem.
 • Tennisekeskuse territooriumil ära suitseta, kuritarvita alkoholi ega väljendu ebatsensuurselt.
 • Pärast mängu korrasta enda järelt väljak.
 • Lugupidamisest järgmiste mängijate vastu palun lõpetage oma treening õigeaegselt.
 • Keskuse invetari kahjustamisel tuleb tekkinud kulud hüvitada.

Kohtumiseni väljakutel!