Meie klientide tagasiside on meile oluline!

Haapsalu Linna Spordibaasid OÜ (HSB) sooviks on olla parim ja eelistatuim sporditeenuste pakkuja Läänemaal. Tahame, et meie teenused aitaksid kaasa klientide eesmärkide saavutamisele ja arengule.  

Kuidas aga teame, et kliendid meiega rahul on? Kas oleme ikka parimad ja meie teenused on piisavalt kvaliteetsed?

HSB soovib saada  regulaarselt klientide tagasisidet nii teenustele üldiselt kui teenuse erinevatele aspektidele, sh üldise kasutusmugavuse, teeninduse, info vahetus ja kättesaadavus, spordikeskuste ja spordiväljakute üldise kvaliteedi ning puhtuse jne kohta. 

Kui märkasite HSB spordibaaside külastuse vältel midagi, mis oli hästi, või midagi, mis võiks teisiti olla, siis kirjutage meile. Ootame teie ettepanekuid ning hindame tagasisidet kui võimalust meie töökorraldust parandada.

Soovime, et meie teenuste pakkumine ja arendamine lähtuks klientide vajadustest. Selleks kogume ning analüüsime klientide tagasisidet. Saadud tagasiside põhjal parendame nii oma keskuseid, teenuseid kui klienditeenindust. 

Olete oodatud saatma tagasiside info alloleva e-maili vormi kaudu. Teie saadetud info jääb konfidentsiaalseks ning seda ei avaldata ilma loata avalikult ega kolmandatele isikutele. 

Peame Teie tagasisidet väga oluliseks.