Tuksi Noortelaager 2022 aasta suvel

Tuksi Tervise- ja Spordikeskuse kompleksis on võimalik läbi viia erinevaid laagreid. Tänu sportimisvõimalustele oleme eriti populaarsed spordilaagrite korraldamise kohaks. Lisaks spordilaagritele korraldatakse meie juures erinevaid seiklus, puhke- ja tantsulaagreid. Meie laagripakett sisaldab majutust, toitlustust 3 korda päevas ning kompleksi kasutust (spordiväljakud, terrassid, saalid, saunad jne). Võtame vastu nii laste kui ka täiskasvanute gruppe. Laagrisse võetakse vastu ainult gruppe, kes tulevad oma juhendajate, treenerite või kasvatajatega.

Üldjuhul on samaaegselt laagris mitu erinevat gruppi. Tihtipeale tegelevad grupid ka täiesti erinevate valdkondadega (näiteks tantsijad vs korvpall). Laagrikompleksi, spordiväljakute ja siseruumide kasutamine lepitakse laagris olevate gruppide esindajatega laagrivahetuse alguses eraldi kokku ning jagatakse võrdsetel alustel.

Tuksi Noortelaagri sisekorra eeskiri: https://www.hsb.ee/et/noortelaagri-kodukord


2022 aasta suve laagrivahetuste kava

1.  vahetus: 15.06-22.06, 8 päeva
2.  vahetus: 25.06-02.07, 8 päeva (broneeritud)
3.  vahetus: 03-07-09.07, 7 päeva
4.  vahetus: 10.07-16.07, 7 päeva
5.  vahetus: 17.07-23.07, 7 päeva  (vehklejad 1)
6.  vahetus: 24.07-30.07, 7 päeva  (vehklejad 2)
7.  vahetus: 31.07-06.08, 7 päeva
8.  vahetus: 07.08-12.08, 6 päeva
9.  vahetus: 13.08-19.08, 6 päeva
 

Võimalusel oleme kuupäevade osas paindlikud. Broneerimisel eelistame eelisjärjekorras gruppe, kes on laagris terve vahetuse korraga.

Igal osalejal tuleb laagrisse kaasa võtta oma voodipesu (voodilina, padjapüür, tekikott). Magamiskotiga magamine pole lubatud. Tekk, padi ja madrats on kohapeal olemas. Laagrikompleksi pakutavate teenuste eest esitatakse koondarve ainult laagrit korraldavale asutusele (klubi, kool, huvikool jm). Laagripaketi hind sisaldab majutust, toitlustust ja laagrikompleksi kasutust. Meie tuusiku hind ei sisalda teisi laagri korraldamisega seotud kulusid (transport, vahendid, treenerite/juhendajate töötasud, kultuuriprogramm jne). Seega võib meie klientide (klubi, kool, huvikool) poolt lapsevanematele esitatud osalustasu erineda meie põhiteenuste hinnakirjast. Laagrituusikuid müüakse ainult paketi hinnaga. Laagrivahetusest eemaloldud päevad või osa päevast ei kuulu tasaarveldamisele.
 

HINNAKIRI (kehtib ajavahemikul 15.06-19.08.2021)

6 päeva (5 ööd), 127 €
7 päeva (6 ööd), 152,4 €
8 päeva (7 ööd), 177,8 €
(hinnakirjas võib toimuda muutusi)


Soodustuusik Eesti kodakondsusega noorte gruppidele, kes vastavad Haridus- ja Noorteameti (HARNO) püsilaagri toetuse tingimustele*
2022 aastal toetatakse vaid 6 - 8 päevaseid laagreid. Lühemad laagrid kui 6 päeva (5 ööd) on tavahinnakirja järgi. Pikematel laagritel tulevad lisapäevad alates 9. päevast (8ööd) tavahinnakirja järgi. Lühemad laagrid võtame vastu vaid juhul, kui täis vahetustest jääb kohti üle - küsi eraldi hinnapakkumist.

Soodustuusiku saamiseks tuleb laagri korraldajal esitada Tuksi Noortelaagrile enne laagrisse tulekut Registreerimisleht. Registreerimislehel peavad olema täidetud lisaks lapse nimele ja soole ka isikukood, vanus, elukoha maakond ja elukoha KOV. Registreerimislehed esitab Tuksi Noortelaager Haridus- ja Noorteametile. Lae registreerimisleht alla SIIT ja saada täidetult tagasi e-kirjaga aadressile tuksi@hsb.ee.

6 päeva (5 ööd), 90 €
7 päeva (6 ööd), 108 €
8 päeva (7 ööd), 126 €
(hinnakirjas võib toimuda muutusi)

* Eesti Haridus- ja Noorteameti püsilaagri toetuse tingimused:

  • Noorte vanus 7 - 26 a.
  • Soodushind ei kehti klientidele, kes taotlevad projektlaagri toetust Haridus- ja Noorteametist.
  • Grupil peab olema kaasas iga 15 lapse kohta laagrikasvataja või juhataja osakutse tunnistuse ja kehtiva tervisetõendiga (tervisetõend nakkushaiguste suhtes) kasvatajad. Lisainfo kutse taotlemise kohta Haridus- ja Noorteameti veebilehel.
  • Laagrisse tulemisel esitatakse laste nimekiri koos isikukoodidega.
  • Tellija/vastutav esindaja esitab Tuksi Noortelaagrile enne laagri algust kõikide enda grupi lastega töötavate kasvatajate, juhendajate ja treenerite kohta kehtiva karistusregitri väljavõtte.
  • Grupi esindaja kinnitab allkirjaga, et vastutab noorte ohutusalase instrueerimise eest. On esitatud nimekirjas loetletud lastele tutvustanud laagri sisekorraeeskirju ning ujumis- ja ohutuseeskirju ning vastutab nende laste elu ja tervisliku seisukorra ning neile vajaliku esmaabi andmise eest.
  • NB! kõik vajalikud dokumendid (kasvaatake tunnistused,  tuleb Tuksi Noortelaagrile esitada enne laagrisse tuleut. 


Lisainfo laagrikasvataja/juhataja osakutse taotlemise kohta Eesti Noorsootöökeskuse veebilehel.


Tasuta tuusik kasvatajale, juhendajale või treenerile
Iga 15 lapse kohta pakume ühte tasuta kohta täiskasvanud kasvatajale või treenerile. Kui grupis on 15 last, siis 1 koht tasuta. Kui grupis on 30 last, siis 2 kohta tasuta jne. Tasuta kasvataja/juhendaja koha eelduseks on, et isik vastutab enda grupi  noorte  elu ja tervisliku seisukorra ning neile vajaliku esmaabi andmise eest, tutvustab noortele laagri sisekorraeeskirju ning ujumis- ja ohutuseeskirju.

Broneerimine
Broneerimiseks võtke ühendust allolevatel kontaktidel.